Trivision - Hareketli Reklam Sistemleri

İçeriğe git

Ana menü:

Trivision

Trivision : Üretim ve montajını yaptığımız Trivision reklam panolarından örnekler

Azerbaycan : Trivision
Azerbaycan : Trivision
Tamamen kendi tesislerimizde üretilen, iç mekan ve dış mekanlarda kullanılan TRIVISION panellerde deneyimli teknisyenlerimiz tarafından yüksek kalitede malzemeler kullanılmaktadır.
Çok çeşitli mecralara hitap etmesi açısından TRIVISION PANELLER popüler reklam materyali olarak kabul görmektedir.
Uzun ömürlü ve sorunsuzdur.
Trivision reklam panoları uzun ömürlü ve çok büyük ölçülerde imal edilebilmektedir. Reklam panosunun büyüklüğüne bağlı olarak her 6 metrede bir adet Panosonic marka rediktörlü motor kullanılmaktadır. Sistemin başlıca elemanları Aluminyum , mekanik parçalar ve motordan oluşmaktadır.
Azerbaycan : Trivision
Azerbaycan : Trivision
Trivizyon, hareketli reklam panoları üreticisi. iç mekan ve dış mekanlarda kullanılan TRIVISION panellerde deneyimli teknisyenlerimiz tarafından yüksek kalitede malzemeler kullanılmaktadır.
İstanbul : Estethica Trivision
İstanbul :Cosmetica Trivision
İç mekan Trivision
İç mekan Trivision
İç mekan Trivision
Trivision reklam sistemleri, aynı alan içerisinde 3 adet değişik reklam sergileyebilen reklam üniteleridir. Dönen hareketli üçgen prizmalardan oluşan sistem sayesinde etkili ve dikkat ceken bir tanıtım yapmak mümkündür.
Profesyonel bir tri-vizyon billboard üreticisi olarak türkiye ve dünya çapında bir çok ülkeye Trivision billboard reklam üniteleri ihraç etmekteyiz. . Karayolları, otoyollar ya da üst geçit üzerinde bulunan açık hava reklamcılığı. Tri-vizyon billboard tip reklam panoları oldukça görünür ve her zaman geçen yayaların ve sürücülerin dikkatini çekecektir tri-vizyon billboard genellikle: 18m (L) x 6m (H), 6m (L) x 3m (H). Ayrıca, müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak için, talep üzerine ürünlerimizi istenilen ölçülerde imal etmekteyiz.
Türkmenistan: Trivision Reklam Panosu 24m x 8m ebatlarında Aşgabat şehrinde Türkmenistan bayrağı ve Cumhurbaşkanlığı armasını periyodik aralıklar ile dönüşümlü olarak gösterim yapabilmektedir.
Un panneau idéal pour vos messages longue durée
Les panneaux Trivisions Solsystems sont équipés d’un système d’entraînement à révélation immédiate, fiable, silencieux et sans entretien grâce à des paliers dans lesquels sont montés des roulements à billes inox graissés à vie.
Ces panneaux sont dotés d’une carte électronique chargée de piloter et de protéger la motorisation, de programmer le temps d’exposition des messages publicitaires, la plage horaire de fonctionnement ainsi que la gestion de l’éclairage. L’encadrement auto-porteur ne nécessite aucun dispositif supplémentaire de fixation. Ce dernier est fabriqué en alliage d’aluminium résistant à la corrosion.
Nos structures sont fabriquées à partir de profils d’aluminium thermolaqués dans la gamme RAL qui assurent une grande rigidité à l’ensemble. Structure garantie 10 ans

 
İçeriğe dön | Ana menüye dön