Billboard - Hareketli Reklam Sistemleri

İçeriğe git

Ana menü:

Billboard

Billboard Plus : Üretim ve montajını yaptığımız Billboard Plus reklam panolarından örnekler
Billboard Plus
Billboard Plus
Billboard Plus
Billboard Plus
Günümüzün modern toplumuna ulaşmada en etkili reklam aracı olan açıkhava mecraları, 24 saat reklam imkanı ile firmalara hedef bölgeler belirleme; ürünlerini, hizmetlerini bu bölgelere yoğunlaştırma imkanı sağlar. Kapsam alanı geniş, görsel ve yaratıcı bir açıkhava reklamı daha fazla farkedilmenizi sağlar ve kuvvetli bir marka etkisi oluşturur
Billboard Plus
Billboard Plus
Billboard Plus
Billboard Plus
Hareketli Billboard Afiş özellikleri:
Billboard Plus afişlerinin 120gr/m2 ağırlığında fibermark, özel afiş değiştiricili üniteler için üretilen yırtılmaz kağıt olması gerekmektedir. Bu kağıt hava koşulları sebebi ile Billboard Plus içerisinde değişen ısı derecelerine uyumludur. Dolayısıyla malzeme ve boya kalitesi önemlidir. Tek parça olarak baskı yapılması zorunludur. Baskı tekniği olarak dijital baskı uygulanmalıdır.
Billboard Plus
Billboard Plus
Billboard Plus
Billboard Plus
Billboard Plus
Billboard Plus
Billboardlar; demir ve alüminyumdan imal edilen, araç ve yaya trafiğinin yoğun olduğu yollar ya da kavşaklara konumlandırılan ve yaygın olarak kullanılan açık hava reklam araçlarıdır. Billboardlar açıkhava reklam sektörünün en eski vitrinlerindendir. Afiş baskıları ofset tekniğiyle ve paftalı basılmaktadır. Görselin vitrine uygulanması “kostik” veya “su bazlı” yapıştırma usulüyle gerçekleştirilmektedir. Klasik bilboard ebadı 350x200 cm'dir. Işıklı bilboard ebadı ise 320x220 cm'dir. Klasik bilboard afişleri 6 ya da 10 parçalı, ışıklı billboard afişleri ise 4 parçalıdır.
Hareketli Reklam 1-6 m² scrolling posters are built with the same tried-and-tested technology as used in large scrolling posters such as 12 and 18 m². Fully digitally operated, and up to 8 paper posters per side for 1-2m² and up to 5 posters for larger formats 3.5-5.4 m².
The precise digital control ensures that it functions smoothly. Both single- and double-sided. The 2 m² (6.7 square feet) and 1 m² (3.3 square feet) scrolling posters are available as wall units and as freestanding version, double- or single-sided and also available in combination with a static side
 
İçeriğe dön | Ana menüye dön