Megalight - Hareketli Reklam Sistemleri

İçeriğe git

Ana menü:

Megalight

Azerbaycan Bakü : Üretim ve montajını yaptığımız Megalight reklam panolarından örnekler
Hareketli Megalight Reklam Panosu
Hareketli Megalight Reklam Panosu
Megalightlar, büyük meydanlar, alışveriş merkezleri ve kalabalık caddelerdeki işlek noktalarda şık görünümü ile kalite algısını destekleyen, 241×324 cm gibi büyük görselleri sergileyebilen ve kampanyaların daha fazla hatırlanmasını sağlayan özel bir outdoor ürünüdür. Hareketli ve sabit olarak yapılabilmektedir
Hareketli Megalight Reklam Panosu
Hareketli Megalight Reklam Panosu
Hareketli Megalight
Taşıyıcı ayak ve üst çerçeve, daldırma galvanizli çelik profil üzeri elektrostatik boyalı ekstrüde alüminyum profil kaplanarak imal edilmiştir. İçerisinde 8 adet, gün ışığı renginde flüoresanlı bir aydınlatma sistemi mevcuttur. Ayrıca nem, sıcaklık sensörleri ve havalandırma sistemi isteğe bağlı olarak ürüne monte edilebilmektedir. Çerçevenin dış yüzeyi 8mm kalınlığında, paspartu baskılı, temperlenmiş cam olup, bu cam arkasından koruma filmi ile kaplanarak kırılma anında dökülmeyi engellemektedir. Ayak kısmı daldırma boya kaplı çelik borudur. Talebe göre farklı ayak modelleri üretilebilmektedir. Bu ürün statik yada afiş değiştiricili olarak üretilebilmektedir
Hareketli Megalight Reklam Panosu
Hareketli Megalight Reklam Panosu
Baskı Özellikleri:
Megalight hareketli reklam afişlerinin 120gr/m2 ağırlığında fibermark, özel afiş değiştiricili megalightlar için üretilen yırtılmaz kağıt olması gerekmektedir. Bu kağıt hava koşulları sebebi ile hareketli megalight içerisinde değişen ısı derecelerine uyumludur. Dolayısıyla malzeme ve boya kalitesi önemlidir. Tek parça olarak baskı yapılması zorunludur. Baskı tekniği olarak dijital baskı uygulanmalıdır.
MEGALIGHT:
Kentlerde önemli, görüşün açık olduğu noktalara konan megalightlar ise, hedef kitleye ulaşmayı sağlarken kurumsal imajı üst noktalara taşımaktadır. Megalightlar kent dokusu ile uyumlu görüntüsü sayesinde gece ve gündüz mesajları taşıyabilen modern reklam alanlarıdır. Bu araçlar billboardların büyütülmesi, ışıklandırılması, değişik kasalarla çerçevelendirilmesi neticesinde belli standartları olmayan büyük, yerden oldukça yüksek, sabit, ışıklı reklam araçlarının ortaya çıkmasına yol açmıştır.
One panel, six posters…
Hareketli Reklam scrolling panels enable you to have up to 6 posters on each side.
In paper for short campains or in polyester film long lasting campains, they can be mounted with zip if you need to change posters individually.
They are equipped with very silent “brushless” motors which ensure an excellent longevity.
An electronic card runs continuously the tension of the posters, for a smooth movement and a promt stopping with uniform deceleration of the posters. Exposure time and number of posters, as well as starting and stopping times are adustable.
Frames are in thermolaquered aluminium. Doors are equipped with hardened glass window-panes.

Parfaitement adapté aux campagnes publicitaires de court et moyen terme, les panneaux déroulants Hareketli Reklam vous permettent d’afficher jusqu’à 6 messages sur chaque face
Les moteurs « brushless » qui équipent nos panneaux déroulants sont très silencieux et d’une longévité exceptionnelle.
Une carte électronique gère en permanence la tension des affiches, assurant ainsi un déplacement régulier et un arrêt prompt de ces dernières. Vous pouvez gérer le temps d’exposition des faces, le nombre d’affiches et la plage horaire de fonctionnement.
Les caissons sont réalisés en aluminium thermolaqué. Les portes sont équipées de vitrage trempé.

YASAL UYARI: Sitemizden  Reklam panoları resimlerini izinsiz kopyalayan ve sitelerinde yayınlayan firmalar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

 
İçeriğe dön | Ana menüye dön